בית הספר לרפואה וטרינרית הפקולטה לחקלאות, מזון וסביבה ע"ש רוברט ה. סמית - האוניברסיטה העיברית בירושלים האוניברסיטה העברית בירושלים ביה"ס לרפואה וטרינרית ע"ש קורט

תמונות מתחלפות בפלאש

תכניות התמחות

אנו מציעים תכנית התמחות בת 36 חודשים בתחומים הבאים: רפואה פנימית של חיות קטנות, כירורגיה של חיות קטנות, אופתלמולוגיה, נוירולוגיה, ורדיולוגיה. רוב התכניות מבוצעות תחת פיקוח מומחים מטעם קולג' בין-לאומי (במרבית המקרים - קולג' ארופאי) .מומחים בינלאומיים פועלים גם בתחומים אחרים כמו אונקולוגיה, קרדיולוגיה, רפואת חירום ורפואת סוסים ותומכים גם הם, לפי הצורך, בכל המתמחים.

לא כל שנה נפתחת תכנית התמחות ולכן מומלץ להגיש מועמדות רק לאחר פרסום פומבי של פתיחת אחת מתכניות ההתמחות. על המועמד/ת להיות בעל/ת רישיון עבודה במדינת ישראל, להיות בעל/ת יכולת לתקשורת טובה (בע"פ ובכתב) בשפה העברית, ולשלוח מכתב-כוונות, קורות חיים, ותדפיס ציונים (בעברית או באנגלית) מכל שנות הלימודים ברפואה וטרינרית.

מועמדים שאינם בוגרי ביה"ס ע"ש קורט של האוניברסיטה העברית ושלא עברו בו הכשרה כסטאז'רים מתבקשים להמציא גם 3 מכתבי המלצה מטעם מורים ו/או מעסיקים שלהם, שישלחו ישירות מבלי שהמועמד/ת רואה את תכנם.

פרוט על תוכניות אלו ניתן למצוא באתר בית החולים הווטרינרי האוניברסיטאי.